11PCS Метал Кожа Дупка Удари Умре Дупка Snap Fastener 10мм/12mm/15mm Итн. Занитвам Копче ги поставува стандардите База за Полнење За DIY Кожа Алатка
Ново

11PCS Метал Кожа Дупка Удари Умре Дупка Snap Fastener 10мм/12mm/15mm Итн. Занитвам Копче ги поставува стандардите

DEN 389.00
DEN 485.76

Залиха


Карактеристики :
Оваа tools е за предвремени сврзувачки елементи, притиснете studs, Занитвам,
Grommet..инсталацијата,која може да се користи за 10мм,12mm,15mm..метал poppers.
Вкупно 11pcs
За удар дупка и да ја инсталирате Занитвам Копчето
Материјал : Метал
11 парчиња умре удар snap занитвам алатки

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Метал
Употреба:
кожа
боја:
како се покаже
кој може да се користи за:
10мм,12mm,15mm...метал poppers
За:
удар дупка и да ја инсталирате Занитвам Копчето

Поврзани производи