12ml Антички Парфем Шише Ретро Стакло Етерично Масло Шише со Стакло Dropper Празни Занает Декорација Подарок
Ново

12ml Антички Парфем Шише Ретро Стакло Етерично Масло Шише со Стакло Dropper Празни Занает Декорација Подарок

DEN 676.00
DEN 751.20

Залиха


1pc само
Капацитет : 12ml
Големина на :
Висина : 126mm
Кол : 69mm
Дебелина : 34mm
Нето Тежина : 153g/pc
Материјал : Стакло,Кристал,метал

Декларираните карактеристики

Спецификации:
12ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PY1-0483
Материјал:
Стакло
Големина:
12ml

Поврзани производи