12Pcs/Многу LED Чај Светлина Свеќи Householed Вела LED Батерија-Напојува Flameless Свеќи Црква Дома Декорација LED Светла Ноќ
Ново

12Pcs/Многу LED Чај Светлина Свеќи Householed Вела LED Батерија-Напојува Flameless Свеќи Црква Дома Декорација

DEN 265.00
DEN 308.64

Залиха


12 PCS LED Чај Светлина Свеќи Householed вела led Батерија-Напојува Flameless Свеќи во Црква и Дома Декор и Осветлување
Опис :
Повеќе не ќе мора да се постави со навреденост на чистење свеќа drips.. или се грижите за паѓање asleepwithout дува свеќи. Ние се грижиме за вашата безбедност и ризик од пожар не треба да биде грижа. Не moredripping восок, нема повеќе чад и без повеќе мирис. Нашите flameless свеќи ќе одговараат на секоја ваша потреба.
ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА, ПУШАТ СЛОБОДНО - Овие flameless LED чај светлина свеќи се целосно еколошки. Тие имаат НУЛА емисијата на јаглерод и имаат долга батерија животи.
ИДИОТ-ДОКАЗ - свеќи дојде со ПРЕ-Инсталиран батерии и може да биде вклучен со едноставно се префрлат.
Батерии имаат 100+ часа на светлината-време и може да се чистат лесно преку ја картичката на дното.
ПЛАНИРАЊЕ НА НАСТАН? - Нашите flameless LED tealights се совршени за свадби, табела-топ украси.
Тие се погодни за сите видови на настани и може да се користи на отворено. Тие се СОВРШЕН подарок, специјално за Божиќ. Секој votive доаѓа мерење на 2 X 2 Инчи, што го прави совршено се вклопуваат за повеќето votive на сопствениците.
материјал : пластика
Големината 3.8 * 2 * 4cm
Батеријата Големина : Копчето Батеријата CR2032(Вклучени )
Пакетот Вклучува :
24pc LED Чај Светлина Свеќи Реални Батерија-Напојува Flameless Свеќи
Батеријата Вклучена

Декларираните карактеристики

Рачно изработени:
No
Употреба:
Дома декорација
Тип:
Чај Светлина
Обликот:
Столб
Број На Модел На:
led свеќа
Функција:
flameless
Бренд Име:
AIHOME
Производот:
свеќа светилки
Материјал:
PP+ABS
Стил:
Чај Светлина Свеќа
Вела:
Вела LED
Место:
Апарати за домаќинство и црквата
Име:
LED светилка Свеќи
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes

Поврзани производи