12pcs/многу Меѓусебно се Држат Накит Кристал Шарм 18mm Метал Копчето 10 бои Стп Кожа Snap Копчето Нараквици Алки
Ново

12pcs/многу Меѓусебно се Држат Накит Кристал Шарм 18mm Метал Копчето 10 бои Стп Кожа Snap Копчето Нараквици

DEN 644.00
DEN 715.20

Залиха


ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ве молам не'т се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и го освои't брод!
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
одговара 18MM snap копчиња
позлата:
Родиум Позлатен
Функција:
Фитнес Тракер
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Круг
Дијаметар:
21cm должина
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
кожа
Метали Тип:
бакарни легури
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Нараквици:
snap Нараквици
Стил:
прилепува нараквици
прилепува braclets:
buton Нараквици
is_customized:
Yes

Поврзани производи