12pcs/многу Некогаш одамна Книга ѓердан Бајката Keychain Книга Љубовник Фантазијата на Читателот Наставник Книга хривнија keyrchain
Ново

12pcs/многу Некогаш одамна Книга ѓердан Бајката Keychain Книга Љубовник Фантазијата на Читателот Наставник

DEN 448.00
DEN 527.52

Залиха

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Боја : сребрена на ѕвонење шарм Големина : за 20mm Материјал : zince Легура
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C2302
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг

Поврзани производи