12pcs/set Мини Повлечат Diecast Легура Автомобил Играчки Child12 Racer Возило Модул Играчки Сад Камион Детска Мини Метална Играчка Автомобил Подарок
Ново

12pcs/set Мини Повлечат Diecast Легура Автомобил Играчки Child12 Racer Возило Модул Играчки Сад Камион Детска

DEN 213.00
DEN 234.24

Залиха

12pcs/многу Мини Повлечат Diecast Легура Автомобил Играчки за Деца 12 Тркачки Автомобил Модел Играчки Сад Камион Детска Мини Метална Играчка Автомобили Подарок
2 Бои се опционални, ве Молиме изберете оној што го сакате!
Материјал : автомобил е легура, пластични коли
Спецификација : 37 * 7.5 * 14.5 CM
Една тежина : 0.6 КГ (со исклучок на пакување)
Карактеристики : Diecast,Мини,Се Повлече Назад Пакет Се Вклучени :
1 Сет x играчка автомобили

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
feichao
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
37 * 7.5 * 14.5 CM
Карактеристики:
Diecast

Поврзани производи