12PCS,15*4.8 CM декоративни Мал папагал Вештачки Пена,Пердув Шарени Птици Со Канџи Или Магнет,DIY Божиќ Украси Птица
Ново

12PCS,15*4.8 CM декоративни Мал папагал Вештачки Пена,Пердув Шарени Птици Со Канџи Или Магнет,DIY Божиќ Украси

DEN 693.00
DEN 815.52

Залиха

Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.
>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно,ве Молиме не користете ја вашата имагинација за да се измери големината на овие објекти, Ако тоа е големината на проблемот,а потоа ни даде негативни преглед, Овој вид на гости ние сме веќе соработка, се надевам дека ќе може да разбирањето!
>>>Пакување : 12pieces/многу
>>>Бои : ние испорака на стоки во меша бои,немојте да ги собереш на боја,се надевам, ќе може разбирање~~~
>>> Доколку имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте со нас во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да reslove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!
плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да
Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање
платформа од alibaba Група.othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
NYAConfetti
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
/
Шема:
Животните
Големина:
S
Материјал:
Пена,пердув
Должина*ширина(вклучува Пердув на опашка:
Околу 15*4.8 CM(5.90*1.89 Инчи)
боја:
multicolor
Продажбата Количеството:
12pieces/многу
Додатоци:
Канџи Или Магнет
is_customized:
Yes

Поврзани производи