12V 10T 2280008150 2280008972 LRS02085 НОВИ СТАРТЕР МОТОР ЗА ТОЈОТА HIACE HILUX LAND CRUISER 2.4 L
Ново

12V 10T 2280008150 2280008972 LRS02085 НОВИ СТАРТЕР МОТОР ЗА ТОЈОТА HIACE HILUX LAND CRUISER 2.4 L

DEN 4752.00

Залиха

Опис 12 V 10 T 2280008150 2280008972 LRS02085 НОВИ СТАРТЕР МОТОР ЗА ТОЈОТА HIACE HILUX LAND CRUISER 2.4 L 1.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 10 T 2.0 KW Состојба
100% Нов Бренд INPOST Апликација
ТОЈОТА HIACE 2.4 L DSL 1993-95
TOYOTA HILUX 2.4 L DSL 1993-94
ТОЈОТА LANDCRUISER 2.4 L T DSL 1993-95
ТОЈОТА ДУНА 150 2.8 L DSL 1993-95
2.Трансакција Рок на Плаќање T/T,Paypal,Western Union Сертификат ISO/TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина
10pcs
Количина >50pcs 25days
3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N ОЕМ патрик одл Број 1 DENSO 2280002120 2 DENSO 2280002121 3 DENSO 2280002122 4 DENSO 2280008972 5 ЛУКАС LRS2085 6 ЛУКАС LRS02085 7 ТОЈОТА 2810005030 8 ТОЈОТА 2810054270 9 ТОЈОТА 2810054340 10 ТОЈОТА 2810054380
Производ слики
Компанија
Време На Испорака
Предаден во рок од 3 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.
2.производ гаранција : 24 месеци.
3.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.
5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.
6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.
Контактирајте со нас

Декларираните карактеристики

Осветленост Дел Број:
2280008150
Објектот Ширина:
30cm
Производителот Дел Број:
228000-2124
Материјал Тип:
Алуминиум+Челик+Бакар
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Бренд Име:
INPOST
Објектот Висина:
27cm
Објектот Тежина:
6.5kg
Тојота Модел:
Hilux Сурфање
Hilux Surf-Година:
1993,1994
Другиот Дел Број:
2280002120, 2280002122
Објектот Должина:
36cm
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Поставување на Возило:
моторот
Производство Дел Број:
228000-2124
Осветленост Дел Број:
2280002120, LRS02085, 2810005030
Напон:
12v
Kilowatt:
2.0 KW
Заби:
10T
Услуга:
OEM/Замена
Ротација:
CW
Гаранција за квалитет:
24 месеци

Поврзани производи