142cm*98cm Автомобил Шофершајбната Sunshades Алуминиум + Памук Автомобил Стил Protecter За SUV Обичните Бизнис Автомобил паре soleil паре brise
Ново

142cm*98cm Автомобил Шофершајбната Sunshades Алуминиум + Памук Автомобил Стил Protecter За SUV Обичните Бизнис

DEN 742.00
DEN 1236.48

Залиха


Плаќање Информации 1. Сликите се за повикување само,бидејќи фото причина.Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. 2. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања,како што се бои,пакети,вредноста на декларацијата итн.во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас.Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. 3.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Овие трошоци се на купувачот одговорност.(usaully,ние ја прогласи како подарок, така што е добро за вас) Превозот и Товарни Товарни : Бесплатен Превозот во светот,испрати од Кина Пост Воздух mail. Време на испорака за 15-35 работни дена.Некоја земја може да го одложи 2-3 недели.Некои Земјата ќе биде подолго. Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата. Контактирајте со нас, Ние да се потрудиме да се обезбеди брз сервис.Сепак, како Тешки временски услови,Чисти Обичај,Празници итн причина,понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено,контактирајте со нас веднаш,ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа. Внимание, а Доколку сакате стоката под итно да,ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл.Но мора да се плус некои товар.Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Високо квалитетни ПВЦ,Алуминиумски + памук
Број На Модел На:
ELG5553
Големина:
142cm*98cm
Тежина:
0.4kg
Име:
Снег блок
боја:
Црна

Поврзани производи