1440pcs/многу доведе бесплатни Hot Fix Studs Кафеава боја Wholesales Hot Fix nailhead Железо На Rhinestud бебе кристал
Ново

1440pcs/многу доведе бесплатни Hot Fix Studs Кафеава боја Wholesales Hot Fix nailhead Железо На Rhinestud бебе

DEN 300.00
DEN 374.40

Залиха

7 mm
круг
1440pcs(10gross)/Торба
28g
SS30
6.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!
.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само.9 mm
круг
1440pcs(10gross)/Торба
15g
SS20
4.8 mm
круг
1440pcs(10gross)/Торба
7.Опис на Објектот : Hot Fix Rhinestuds / Железо На Rhinestuds / Hot Fix Купола / Железо На монистра Стил : Рамен Грб Облик : Тркалезна Боја : Кафена Големина : 2 MM-6 MM Техника : Hot Fix / Железо На Материјал : Алуминиум Материјал Лепило на Грбот : Силна Топлина Активирана Функција : заслепувачка светлина, силна лепак, ниска дефект, јасно раб & агол, машина за сечење, висок индекс на рефракција Точка на Топење од Лепило : Околу 130 - 160 степен Достапни Големини : ss6 , ss10, ss16, ss20, ss30, за Употреба : Маици, Фустани, Џемпери, Фармерки, Превези, Ранци, Чанти, Ракавици, Ремени, Чевли, итн Контрола на Квалитет : имаат подобар КК на увид стоката од суровина до пакет со првокласен квалитет.4 g
SS10
2. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.
Studs
Димензии во mm
Аспект
Пакување Детали
Нето Тежина
SS6
1.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days., ве молиме контактирајте не веднаш за помош. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.

Декларираните карактеристики

боја:
ss6 2mm, ss10 3мм, ss16 4mm, ss20 5mm, ss30 6mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
SOWOO
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Употреба:
Чевли,Облека,Помине Уметност
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
2MM-6MM
Број На Модел На:
szy-1410
Техника:
Топло-Fix
боја:
Браун
Пакување:
1440pcs/торба
Точка име :
Hot Fix Rhinestuds
Лице:
Octagon
Материјал:
Алуминиумски материјал
Лепило на Грбот:
Силна Топлина Активиран
Точка на топење на лепак:
околу 160 степен
Употреба:
Маици, Фустани, Џемпери, Фармерки, Превези, Ранци, Чанти, Ракавици
Стилот 1:
Еко-Пријателски, Доведе Слободни
Стил 2:
Алуминиум Hot Fix octagon студ

Поврзани производи