150CM 60 Инчи Гигант Гумени Фламинго Базен Плови Розова Вози-За Пливање Прстен Возрасни Деца Вода Одмор Партија Играчки базен басен
Ново

150CM 60 Инчи Гигант Гумени Фламинго Базен Плови Розова Вози-За Пливање Прстен Возрасни Деца Вода Одмор Партија

DEN 1200.00
DEN 1999.20

Залиха


150 CM 60 Инчи Гигант Гумени Фламинго Базен Плови Розова Вози-За Пливање Прстен Возрасни Деца Вода Одмор Партија Играчки базен басен
Бренд : YHSBUY
Точка Име : Базен Плови
Големина : 150*100 CM
Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ
Тежина : 1.5 килограми
Погоден за Внатрешна/ Надворешна,како базен, езеро, плажа,море и така натаму.
Овој производ е употребата на висока фреквенција заварување процес, stitched со светска класа технологија, целосно рационализација дизајн, ригорозни тестирање е извршено во согласност со меѓународните стандарди најжешките базен плови во ПРИКЛУЧОЦИ. Може да направите прекрасна фотографија со него! Исто така, може да се користи како почетен украс, ќе ви се љубовта! Најдобар избор, како подарок!
Вистински Фото
Модел Шоу

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
116
Бренд Име:
YHSBUY
Применливи Луѓе:
Жените
функција 1:
Гигант Гумени Розова Фламинго Базен Плови Вози-На Еднорог Пливање Rin
Карактеристика 2:
Најновите Розова Вози-За Пливање Прстен За Возрасни Лето
функција 3:
Гумени Фламинго swimmnig плови 60 Инчи Базен Плови Пливање Прстен
карактеристика 4:
Возење-На Еднорог Пливање Прстен За Возрасни Деца
Карактеристика 5:
Гигант Бела Свон Со Рачка Гумени Водата Плови Базен
Функција 6:
Вози на Вода Играчки Плажа, Забава Flotador базен басен
Карактеристика 7:
Гигант се Зголеми Златна и Розова Гумени Фламинго Базен Плови
Функција 8:
Гумени Играчки За Возрасни Вода Базен Забава Базен Душек
Карактеристика 9:
Пливање Партија Возрасни Дете Лебдечки Остров Вода Играчки Плажа Круг
Карактеристика 10:
150cm 60inch Гумени Фламинго се Зголеми Златна Огромен Базен Плови Играчки

Поврзани производи