150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 10x4x3mm Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан TS0319
Ново

150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 10x4x3mm Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан

DEN 134.00
DEN 186.72

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 150pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Правоаголник
Големина : 10x4x3mm
Дупка Големина : 2 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS0319
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
правоаголник

Поврзани производи