150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 6x6x4.5mm Цилиндар Мода Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди TS0084
Ново

150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 6x6x4.5mm Цилиндар Мода Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки

DEN 139.00
DEN 192.96

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 150pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Цилиндар
Големина : 6x6x4.5mm
Дупка Големина : 3мм
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ts0084
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Цилиндар

Поврзани производи