150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 8x8x3mm Цвет Цвеќиња Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди се Вклопуваат Ѓердан TS0133
Ново

150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 8x8x3mm Цвет Цвеќиња Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди

DEN 112.00
DEN 155.52

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 150pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Цвет
Големина : 8x8x3mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS0133
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Цвет

Поврзани производи