150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 6x5.5x4mm Срце Љубов Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди се Вклопуваат Хривнија TS0125
Ново

150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 6x5.5x4mm Срце Љубов Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди

DEN 134.00
DEN 186.72

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 150pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Срцето
Големина : 6x5.5x4mm
Дупка Големина : 1mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
TS0125
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи