150pcs/многу Оригинални Wifi Антена Сигнал Flex Кабел За iPhone 5 5G
Ново

150pcs/многу Оригинални Wifi Антена Сигнал Flex Кабел За iPhone 5 5G

DEN 1804.00
DEN 1919.52

Залиха

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
150pcs/многу Оригинални Wifi Антена Сигнал Flex Кабел За i Phone 5 5 G Бесплатен Превозот
Опис на производот : Она што ние го продаде за Wifi антена Сигнал Flex Кабел за i Phone 5 е Оригинален Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
Детали За Производот :
Име на производ : Оригинални Wifi антена Сигнал Flex Кабел за i Phone 5
Квалитетот Тип : Оригиналниот
Контрола на квалитет : 100% Тестирани од страна на КК персоналот пред брод
Компоненти : Wifi антена
Гаранција : 4 Месеци
Олово време : 1-2 работни дена (по плаќањето се потврди)
Пакување начин : Анти-статички торба
Една работа треба да се потврди за подобра услуга :
Она што цената што треба да ја напишете во фактура за Декларираната Вредност за Царината, ние ќе направиме како на вашите барања (ако не кажете ни ја вредноста што сакате , ние ќе го напишете вредност како нашето искуство), но ние не сме одговорни за било какви проблеми поради погрешно декларираната Вредност. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.100% одберете добар изглед и++.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За iPhone 5G
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи