16CM пвц Јапонски аниме слика ЕДНО ПАРЧЕ Боа Hancock седи држење змија стол акција фигура изборот на модел на играчки
Ново

16CM пвц Јапонски аниме слика ЕДНО ПАРЧЕ Боа Hancock седи држење змија стол акција фигура изборот на модел

DEN 1279.00
DEN 1504.32

Залиха


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
16 CM пвц Јапонски аниме слика ЕДНО ПАРЧЕ Боа Hancock седи држење змија стол акција фигура изборот на модел на играчки
Материјал : пвц
Пакет :
1set/1pcs

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
dalok hakid
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Димензии:
16cm

Поврзани производи