16cm*16cm NSWE Компас Смешно Автомобил-стил, Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница S6-3502
Ново

16cm*16cm NSWE Компас Смешно Автомобил-стил, Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница S6-3502

DEN 65.00
DEN 108.48

Залиха

Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.4 PX економски пакет (следење не е на располагање. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.100% гаранции нови добра со добра состојба .
16cm*16cm NSWE Компас Смешно Автомобил-стил, Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница S6-3502
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Бидејќи фокус, па професионални.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање).

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
S6-3502
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
16cm
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Поврзани производи