17KM Нови Сребрена Боја Лист Цвет Свадба Прстени За Жените Љубовник Bijoux Anel Femme Ангажман Прстен Кристал Мода Накит за Подарок
Ново

17KM Нови Сребрена Боја Лист Цвет Свадба Прстени За Жените Љубовник Bijoux Anel Femme Ангажман Прстен Кристал

DEN 91.00
DEN 141.60

Залиха


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
17KM
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Прстен RJCS075
Метали Тип:
Кубен Циркони Кристално
Функција:
Цвет Свадба Прстени За Жени
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
се појави во слика
Обликотшема:
Кубен Циркони Кристал Цвет Прстени
Стил:
Моден Класична Романтична
Пол:
Унисекс, Жените
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
2018 Нов Дизајн:
Свадба Прстени Ангажман Прстен Свадба Додатоци
фабрика:
Yes
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
дизајн:
Жените Прстен Цвет Прстен Кубни Циркони Прстен Остава Ring Ring Жени
боја:
Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати

Поврзани производи