180Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x5x3.5mm Правоаголник Мода Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди TS0085
Ново

180Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x5x3.5mm Правоаголник Мода Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки

DEN 144.00
DEN 199.20

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 180pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Правоаголник
Големина : 7x5x3.5mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS0085
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
правоаголник

Поврзани производи