1box 8pcs Модерни Декоративни Кожа 3D Ѕид Панели за Спална соба Декорирање за Ентериерно уредување
Ново

1box 8pcs Модерни Декоративни Кожа 3D Ѕид Панели за Спална соба Декорирање за Ентериерно уредување

DEN 7661.00
DEN 8064.00

Залиха

Според изберете број на квадратни метри (Дознаам количество) Ако големината на панелот cann не ви одговара ѕидот многу добро,ве молиме да користите нож се сече на панел. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Слободно центар : ѕид и врата шефот на бар, КТВ, салон за убавина, ресторан, кино, студиа, сала за состаноци, ЧАЈ куќа Комерцијален сајт : хотел, деловна зграда, компанија, катедра, СПА и така натаму. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. За Материјално - Нашата Кожа Панели имаше 3 слоеви Горниот Слој-СТП Кожа ПополнувањеЕко-пријателски Пожар-Retardant Полиуретан Сунѓерот Назад Одбор-Оган и Звук Доказ Одбор За нашата Кожа ѕид панел Овој ѕид панел е еден вид на Кожа ѕид панел е нов концепт во внатрешни ѕидови декорација која додава на тековната извршување на подобрување на рамни ѕидови со 3 D површини кои се визуелно богата и пријатно на окото на Нашите плочки се направени од она што е познато како "СТП" Кожа, која е faux кожа, слој од вода доказ полиуретан се нанесува на површината, слој на СТП Кожа, а третиот слој од Полиуретан пена за да се создаде 3 D ефект, сите монтира на оган бесплатен ПВЦ одбор и потоа врежана.Дали треба да плаќаат за царина?
Може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.Многу благодарам!
2.Ако јас само треба 12pieces ,како да се направи цел?
Ако ви треба само 12pieces,ве молиме цел количество 2,и остави порака треба 12pieces,но немојте да се заврши на плаќање, откако добивме вашата нарачка,ние ќе ajust цената да 12pieces,тогаш ќе заврши на плаќање.

Декларираните карактеристики

Големина:
40x40cm
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Стил:
Традиционален Кинески
Censor Кодот:
22
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
BB
Тема:
Шема
Број На Модел На:
WCCYLW07
Материјал:
кожа
Дебелина:
2.5 cm

Поврзани производи