1m 1.27 мм Растојание Теренот 40 НАЧИН 40 Pin Рамна Боја на Виножито Лента Кабел Жица Заробени Диригент За PCB DIY 40P
Ново

1m 1.27 мм Растојание Теренот 40 НАЧИН 40 Pin Рамна Боја на Виножито Лента Кабел Жица Заробени Диригент За

DEN 180.48

Залиха

1m 1.27 мм Растојание Теренот 40 НАЧИН 40 Pin Рамна Боја на Виножито Лента Кабел Жица Заробени Диригент За PCB DIY 40 P

Декларираните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Пакет:
TQFP
Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Број На Модел На:
кабел 40 НАЧИН
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Поврзани производи