1m/2м/3м Дигитален Оптички Аудио Кабел Надворешниот Пречник од 6mm Оптички Влакна Кабел Toslink Машки да Машки Мозок за CD DV
Ново

1m/2м/3м Дигитален Оптички Аудио Кабел Надворешниот Пречник од 6mm Оптички Влакна Кабел Toslink Машки да Машки

DEN 132.00
DEN 148.32

Залиха

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.0 mm toslink машки да toslink машки аудио влакна кабел. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ви благодариме. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Дигитален Оптички Аудио Кабел Оптички Влакна Кабел OD6. Легура школка приклучокот. Висока продуктивност.
Спецификација :
Боја : Како на сликата прикажани
Поставување на Материјали : Најлон + ПВЦ
Приклучокот : Легура школка + Пластика
Диригент : OD 6.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.0 Toslink Кабел за CD DVD
Опис :
Објектот е ОД 6. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Време На Испорака :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.2 d B по метар. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Најлон плетенка ракав. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Овој оптички влакна кабелот се поврзува на вашиот ДВД, ВИДЕО, CD, МИНИ Диск, итн, и тоа ви дава најчистите можно сигнал, дури и во екстремни нивоата на јачината на звукот.

Декларираните карактеристики

Должина:
2m, 3m, 1m
Тип:
Оптички Влакна Кабли
Примена:
DVD Плеер
Пол:
Машко-Машки
Функција:
Никој
Бренд Име:
ALLOYSEED
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Конектор A:
Оптички Интерфејс
Пакет:
No
Број На Модел На:
116722
Конектор Б:
Оптички Интерфејс
оклопна:
Други
Пакување:
Други
Пол:
Машко-Машки
Конектор Боја:
Злато
Конектор тип:
Toslink

Поврзани производи