1Pack=10pcs Бамбус Оцет Нога Печ Влага И Подобрување на Спиење Убавина Олеснување на Замор Нога Печ Нога Нега
Ново

1Pack=10pcs Бамбус Оцет Нога Печ Влага И Подобрување на Спиење Убавина Олеснување на Замор Нога Печ Нога Нега

DEN 201.00
DEN 282.72

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип:
Нога Печ
Материјал:
Chitin, јаглен, минерални соли, Бамбус Оцет
Големина:
1Pack
Број На Модел На:
KI001
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка

Поврзани производи