1Pair Нога Massager Транспарентен Rearfoot Невидливи Силика Гел Налепници Висока Пета Чевли Подлога Табани Подножјето на Нозете Нега
Ново

1Pair Нога Massager Транспарентен Rearfoot Невидливи Силика Гел Налепници Висока Пета Чевли Подлога Табани

DEN 37.00
DEN 53.28

Залиха


Дестинација
Прибл.
Самолепливи лесна апликација, не грижи за лизгање исклучување позиција.
Пакет Се Вклучени :
1 * Пар на Силиконски Пета Влошки
Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.
Меки силиконски гел материјал ја спречува потпетици од гребење и плускавци. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1 Pair Нога Massager Транспарентен Rearfoot Невидливи Силика Гел Налепници Висока Пета Чевли Подлога Табани Подножјето на Нозете Нега
Карактеристики :
Пар на самолепливи силиконски гел пета перница заштитник. Кога ќе ја доби на parcle ,Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и не ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Оцени за првиот, затоа што тоа значи негативни повратни информации, ние ќе го решиме проблемот, ви благодарам.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Една големина одговара на повеќето возрасни и деца чевли. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Се заштитат и да се релаксираат потпетици и да се направи сите видови на чевли удобни.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Поглезите вашите нозе со одење-на-на-облак joyfulness. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Нога Печ
Бренд Име:
efero
Материјал:
чевли подлога
Број На Модел На:
Други
Големина:
Pad Insoles

Поврзани производи