1Pair ПВЦ Базен за Пливање Рака Прстен Рак Фламинго Гумени Рака Floatation Ракави Вода Крилја Пливање Рака Лебди за Деца
Ново

1Pair ПВЦ Базен за Пливање Рака Прстен Рак Фламинго Гумени Рака Floatation Ракави Вода Крилја Пливање Рака

DEN 362.00
DEN 431.52

Залиха


Ви благодариме за вашето разбирање.
Пополнување, потоа им помогнам на оружјето
Со пливање оружје Прстен деца можат да уживаат во водата. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Оваа пливање оружје Прстен се безбедни за Децата Да Научат да Пливаат
Таа користи PVC материјал, многу мека површина материјал. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Спецификации :
Материјал : ПВЦ
Надворешниот Дијаметар : 16 x 20 x 15 cm
Боја : Црвено+Сина
Пакет Содржи :
1 Пар Пливање Оружје Прстен
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Забава Дизајн, стилот е многу lovey и симпатична и популарна со деца.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
имајте нуркање
Број На Модел На:
WJ1016
Тип:
Базен

Поврзани производи