(1pair=2 парчиња)Hallux valgus протези секојдневно ноќ со силика гел табани пети корекција множества на точки пети сепаратор
Ново

(1pair=2 парчиња)Hallux valgus протези секојдневно ноќ со силика гел табани пети корекција множества на точки

DEN 181.00
DEN 191.04

Залиха

Материјал : силикон Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат. Силика гел материјал, тоа е мека и удобна. Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgus. Тоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgus. Пакетот вклучува : 1 Пар = 2 Парчиња

Декларираните карактеристики

Количина:
1 пар
Материјал:
Силикони
Големина:
One size
Број На Модел На:
ES008
Тип На Објект:
Пети Сепаратор

Поврзани производи