1PC 3 Големина на Бамбус Плоштадот Фах Палета Леб Плоча Овошје Плоча Снек Фах Пан Торта Овошје Фах Л 002
Ново

1PC 3 Големина на Бамбус Плоштадот Фах Палета Леб Плоча Овошје Плоча Снек Фах Пан Торта Овошје Фах Л 002

DEN 570.00
DEN 570.24

Залиха

5cm,средината 29. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.5cm
Единица тежина : околу 300g/pc,400g/pc,500g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.Ви благодариме за вашиот поддржува.5cm,голема 33x24. Тоа трае 5-7days да пристигнат.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.,татко име.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
Опис :
Член име : Бамбус Палета
Материјал : Природни Бамбус
Боја : природна боја
Големина на : мали 24. Ви благодариме!
2.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.

Декларираните карактеристики

боја:
Мало, Средно, Големо
Тип:
Чување На Коцки
Стил:
Јапонија Стил
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
бамбус
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
JL002

Поврзани производи