1pc 4-10мм ХСС Пресврт Вежба Малку Директно месо тело 200mm Должина За Електрични Дупчалки за Дупчење Машина
Ново

1pc 4-10мм ХСС Пресврт Вежба Малку Директно месо тело 200mm Должина За Електрични Дупчалки за Дупчење Машина

DEN 38.00
DEN 63.36

Залиха


BI0002402
Спецификација :
Бренд нови
Вид : пресврт вежба
Материјал : ХСС
Боја : сребрена
Вкупна должина : околу 200mm
Дијаметар : 4mm / 4.2 mm / 4.5 мм / 5mm / 5.2 mm / 6mm / 8мм / 10мм
Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење
Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор.
Погоден за дрво, алуминиум, пластика и други материјали за дупчење
Пакет се вклучени :
1 x пресврт вежба малку
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
6mm, 5mm, 10мм, 5 точка 2mm, 8mm, 4mm, 4 точка 2mm
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Број На Модел На:
Пресврт Вежба Малку
Должина:
за 200mm
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Mayitr
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
High Speed Челик

Поврзани производи