1pc Автомобилот Анти Лизга Мат Автомобил Силика Гел Леплива Црна Подлога за Мобилен Телефон mp4 GPS Подлога Држачот за Внатрешни работи Авто Додатоци
Ново

1pc Автомобилот Анти Лизга Мат Автомобил Силика Гел Леплива Црна Подлога за Мобилен Телефон mp4 GPS Подлога

DEN 191.52

Залиха

Ве молиме избегне да се изложуваат на мат во Сонцето и топлина за долго време во текот на Летото. Но, ве молам да се забележи дека купувачот треба да се плати за враќање на трошоците. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Почитувани Купувачи, вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. Ние ќе ви вратат пари, како е можно ние приемот на производот.Автомобил Анти Лизга Мат Авто Внатрешни Работи Додаток
Детали :
Име : Анти Лизга Мат
Материјал : Силика Гел
Боја : Црна
Количина : 1 парче
Големина : 27cmx15cm
Примена : Универзална, Држач за Мобилен Телефон/mp3/mp4/GPS/Подлога
Пакет Се Вклучени :
1 x pc Анти Лизга Мат
Забелешка
1. Ако многу нечистотија се придржува до мат, ве молиме да се мијат, а потоа тоа ќе се опорави stickiness.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ЦЕЛОСНА WERK
Материјал Тип:
Силика Гел
Производот:
Против Пролизгување Мат
Должина:
27cm
Ширина:
15cm
Тежина:
0.09kg
Примена:
Држач за Мобилен Телефон/mp3/mp4/GPS/Подлога
Материјал Тип:
Силика Гел
боја:
Црна
Количина:
1 Парче

Поврзани производи