1pc Гаранција на Оригинални висока qulity вистинска камера назад Камерата/cam За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
Ново

1pc Гаранција на Оригинални висока qulity вистинска камера назад Камерата/cam За Sony Xperia SP C5302

DEN 315.00
DEN 335.52

Залиха

Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Повратни информации е со појадок за шампион. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
задната Камера Камери За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
Предмети Condiction :
Тоа е тестирани 100% работи За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
тоа е еден дел да го замени вашиот iphone 's делови
Гаранција : да ја прифатиме наплата или замена откако ќе добиете предмети во рок од 7 дена , ве Молам само да не контактирате за да се направи замена или рефундирање , bthe купувачот го плати превозот цена назад , ви Благодариме !
Answer : ___________________________ Note : купувачот се направи царинење , ние ќе се намали по вредноста на invoce преку царинската управа , па ве молиме да ги споделите со нас колку што треба ни да пишуваат на фактура, ако треба , ви Благодариме !
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
Компатибилен Бренд:
Samsung
Име:
задната камера

Поврзани производи