1pc gurantee Оригиналното Мени Home Копчето Близина Light Sensor Flex Кабел Лента за Samsung Галакси Забелешка 3 N900 N9005 N9000
Ново

1pc gurantee Оригиналното Мени Home Копчето Близина Light Sensor Flex Кабел Лента за Samsung Галакси Забелешка

DEN 157.00
DEN 167.52

Залиха


Компактен и лесен, тој ќе не додавајте премногу тежина на вашиот уред. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Идеален за замена на скршените, испукана, оштетени Home Копчето Flex Кабел.
100% оригинални Мени Home Копчето Близина Light Sensor Flex Кабел Лента за Samsung Галакси Забелешка 3 N900 N9005 Ne900 A N900 T N9000
Карактеристики :
100% оригинални
Секој објект е тестиран пред брод.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.
Високо ефикасен и сигурен за користење. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Галакси Забелешка 3 N900 N9005 Ne900A N900T N9000

Поврзани производи