1pc J035 Правоаголник Транспарентните Делови Складирање Кутија 15 Mobil Мрежа за Складирање Делови и Завртки Бесплатен Превозот Русија
Ново

1pc J035 Правоаголник Транспарентните Делови Складирање Кутија 15 Mobil Мрежа за Складирање Делови и Завртки

DEN 147.00
DEN 155.04

Залиха

И корисни коментари за други клиенти.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Ние ќе процесот секоја parcelss.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.3 cm
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Ако не сте задоволни со нашата продавница. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Pixiuonline
Број На Модел На:
J035
Тип:
/

Поврзани производи