1pc/lotOriginal Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Јачина на звук Исклучување на Прекинувачот Flex Кабел h Метал за iPhone 5c
Ново

1pc/lotOriginal Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Јачина на звук Исклучување на Прекинувачот Flex Кабел h Метал за

DEN 157.00
DEN 167.52

Залиха

Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Повратни информации е со појадок за шампион. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
За iPhone 5C
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи