1PC Метрички Правило Прецизност Двојно Двострано Мерење Алатка 15cm Метал Владетел
Ново

1PC Метрички Правило Прецизност Двојно Двострано Мерење Алатка 15cm Метал Владетел

DEN 33.00
DEN 38.88

Залиха


Спецификации :
Име : Нерѓосувачки челик владетел
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : Сребро дното + црна скала
Владетел Должина : 15 см
Владетел Ширина : 2cm
Скала : Како се покаже слика
Карактеристики :
1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со висока цврстина, силна флексибилност.
2. Ласерски врежани линии, скала јасни, прецизни и погоден за носене. Двојно Двострано владетел, Сантиметар и инчен систем.
3. Одговараат за столарија, метал и други индустрии употреба. Голема погодност за инженеринг и machinist да се користи, е исто така многу погодни за студентите сликарство .
Пакет се вклучени :
1 X Нерѓосувачки Челик Метал Двојно Двострано Владетел

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KOQZM
Број На Модел На:
/
Материјал:
Метал
Промоција Владетел:
No
Укината:
No
Владетел Тип:
Директно Владетел
Тип:
владетелот

Поврзани производи