1pc/многу gurantee оригинални Јачина на звук Копче Flex Кабел Лента За Samsung Галакси S5 i9600 G900F
Ново

1pc/многу gurantee оригинални Јачина на звук Копче Flex Кабел Лента За Samsung Галакси S5 i9600 G900F

DEN 72.00
DEN 76.32

Залиха

Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Секој објект е тестиран пред превозот.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Повратни информации е со појадок за шампион. Совршена замена за вашиот протегала гласност flex кабел. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Професионалната инсталација е препорачливо.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
100% gurantee оригинални Јачина на звук Копче Flex Кабел Лента За Samsung Галакси S5 i9600 G900 F
1. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S5 i9600 G900F

Поврзани производи