1pc/многу оригинални нови Слушалка за Уво Звук Звучник Ѕвончето Приемник Поправка на Дел Замена за iPhone 5S
Ново

1pc/многу оригинални нови Слушалка за Уво Звук Звучник Ѕвончето Приемник Поправка на Дел Замена за iPhone

DEN 76.00
DEN 80.64

Залиха

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.Слушалка за Уво Звук Звучник Ѕвончето Приемник Поправка на Дел Замена за i Phone 5 S Опис : Оригинални гласно говорник измамник за i Phone 5 S Сосема нов,не се користи Вистински дел,најдобар квалитет го Замени вашиот погрешна говорникот Тестирани пред пратката,да се обезбеди работен Пакет Содржина : · 1 X гласно говорник измамник за i Phone 5 S
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 5s

Поврзани производи