1pc/многу originL Оригинални Звучникот Ѕвончето За iPhone 6 Звучник Ѕвончето Измамник Гласните Звучници Замена на Делови
Ново

1pc/многу originL Оригинални Звучникот Ѕвончето За iPhone 6 Звучник Ѕвончето Измамник Гласните Звучници

DEN 135.00
DEN 143.52

Залиха

Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
Топла Продажба, Оригинални Звучникот Ѕвончето За i Phone 6 Звучник Ѕвончето Измамник Гласните Звучници Замена на Делови
Опис : Оригинални гласно говорник измамник за i Phone 6 6 G Сосема нов,не се користи Вистински дел,најдобар квалитет го Замени вашиот погрешна говорникот Тестирани пред пратката,осигурете се работи
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 6

Поврзани производи