1pc/многу Вистински Оригинални Нови Гласно Говорник Измамник Ѕвончето Звучникот поправка делови За Samsung Галакси S3 mini i8190
Ново

1pc/многу Вистински Оригинални Нови Гласно Говорник Измамник Ѕвончето Звучникот поправка делови За Samsung

DEN 203.00
DEN 215.52

Залиха


Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Повратни информации е со појадок за шампион. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.100% Вистински Оригинални Нови Гласно Говорник Измамник Ѕвончето Звучникот поправка делови
За Samsung Галакси S3 mini Опис : Оригинални гласно говорник измамник за Samsung Галакси S3 mini Сосема нов,не се користи Вистински дел,најдобар квалитет го Замени вашиот погрешна говорникот Тестирани пред пратката,осигурете се работи
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S3 mini
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи