1Pc Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Шупливи Цртање Владетел, DIY Графити Filofax Владетел Геометриска Фигура Владетел Алатка Подарок Канцелариски
Ново

1Pc Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Шупливи Цртање Владетел, DIY Графити Filofax Владетел Геометриска

DEN 86.00
DEN 101.28

Залиха


Име : Метал Bandboard
Димензии : Должина 12.5 см Ширина 7.5 cm
Тежина : 16 G
Материјал : Нерѓосувачки челик
Совет : дефиниција не е иста како и некои модели не може да се мери

Декларираните карактеристики

боја:
Зелена
Бренд Име:
XYDDJYNL
Број На Модел На:
SZC01
Материјал:
Метал
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
No
Тип:
владетелот
Владетел Тип:
мачка

Поврзани производи