1Pc Нерѓосувачки Челик Срцето Опал Вистински Споено Носот Прстен Септумот Clicker Прстени Пирсинг Ангел Крило Дизајн Жените Тело Накит
Ново

1Pc Нерѓосувачки Челик Срцето Опал Вистински Споено Носот Прстен Септумот Clicker Прстени Пирсинг Ангел Крило

DEN 137.00
DEN 160.80

Залиха

Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани убави подароци.
1 Pc Нерѓосувачки Челик Срцето Опал Вистински Споено Носот Прстен Септумот Clicker Прстени Пирсинг Ангел Крило Дизајн Жените Тело Накит
Конверзија : 1 инч = 25. Ние негува секој клиент. Ви даде задоволителен одговор. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ние сме среќни да се обезбеди каква било помош што можеме да го направиме тоа за вас.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Големина : 1.
Ако стоките имаат било каков проблем. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Нашите работно време : сад : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00 Франција : СУМ 2 : 00~AM 10 : 00 Велика Британија : AM 1 : 00~9 : 00 Шпанија : 2 СУМ : 00~AM 10 : 00 Германија : СУМ 2 : 00~AM 10 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00~PM 8 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ 2 : 00
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее.4 mm или 1mm = 0. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации,бидејќи негативни повратни информации не може да се реши нешто, ви Благодариме за вашиот вид разбирање. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа.6(14g)*11mm Кристал Боја : розова,зелена Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парче
Превозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)
Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )
Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ZS
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
септумот прстен за daith
Накит Тип:
tragus пирсинг
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Потекло:
Guangdong Кина(копно )
Големина:
1.6*11mm
боја:
челик со опал
Пакет:
opp вреќа+меур завиткани
Превозот начин:
Кина Пост Воздух Пошта или e-пакет
дизајн:
clicker
Стил:
Fahion
Име:
септумот пирсинг

Поврзани производи