1Pc Оригинални Бесплатен Превозот Црна Сосема Нов USB Полнач Клупа Полнење port Конектор Флекс Кабел За iPhone 4 4G CDMA
Ново

1Pc Оригинални Бесплатен Превозот Црна Сосема Нов USB Полнач Клупа Полнење port Конектор Флекс Кабел За iPhone

DEN 225.00
DEN 239.52

Залиха

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Dock конектор флекс кабел За i Phone 4 CDMA
Пакет вклучувајќи :
1 компјутер flex кабел
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.100% Сосема Нов и оригинален Вистински.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.Оригиналниот Бесплатен Превозот Црна Сосема Нов USB Полнач Клупа Полнење port Конектор Флекс Кабел За i Phone 4 4 G CDMA
Карактеристики :
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 4 CDMA
квалитет:
НАЈДОБРИ
цена:
Фабрика цена
Материјал:
добро
is_customized:
Yes

Поврзани производи