1pc оригинални Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена на Делови За iphone 6 6G 4.7
Ново

1pc оригинални Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена

DEN 293.00
DEN 311.52

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена на Делови За iphone 6 6 G 4. Овој врвен квалитет резервни / repair дел се користи за замена на оштетени истрошени/погрешни/Скршен дел на вашиот телефон, Компатибилен За : За i Phone 6 6 G 4. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Замена на оштетени носи дел на вашиот телефон со овој висок квалитет замена на резервен дел.7"
Висок Квалитет на Делови во Запечатено Пакување. Инструкции или алатки се кодовите не ви се доставени со овој дел.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Ве молам, разберете дека поправка потребни вештини, било физички оштетувања на производот не содржи гаранција.7" Пакетот Вклучува : 1 X назад задните Леќи на Камерата Flex Кабел Лента за Замена на Дел ве Молиме имајте во предвид : Ние не ќе биде одговорен доколку сте во-правилно да одговара на овој објект.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За iPhone 6 6G 4.7
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи