1Pc оригинални нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена за Samsung Галакси S5 СМ-G900F i9600 G900H G900M G900T G9008V
Ново

1Pc оригинални нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена за Samsung Галакси S5

DEN 248.00
DEN 263.52

Залиха


Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.Квалитетот тестирани пред превозот и најдобра по-продажба на услуги, им даде на нашите клиенти двојна заштита
4.100% оригинални нови компатибилни со вашиот бренд мобилен телефон
2.Ние исто така нудиме сите видови на резервни делови за различни мобилни телефони
3.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S5 СМ-G900F
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи