1pc удар plier Должност Кожа Дупка Удар со Рака Клешти Појас Дупки Удари Поставување Алатка Колекции удар со дијаметар од 3,5 ММ,4MM
Ново

1pc удар plier Должност Кожа Дупка Удар со Рака Клешти Појас Дупки Удари Поставување Алатка Колекции удар со

DEN 1020.00
DEN 1074.24

Залиха


1pc /set удар plier Должност Кожа Дупка Удар со Рака Клешти
Појас Дупки Удари Поставување Алатка Колекции удар со дијаметар од 3,5 ММ,4 MM
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Производот е составен од рачка, игла, удирање, умре, на форцепс главата, портокал не
се лизга се справи со, користете една рака операција. За железо карактер, од нерѓосувачки челик материјал, решавање на
на ударна дупка отстапување и да се подобри ефикасноста на работата. Удар дијаметар може да биде 3,5 мм и 4.0 mm
Спецификација :
Име на производ : Прирачник удар Клешти
Производот број : FC516
тежина : 0.95 KG
пакување големина : 30*21*5 CM
удар дијаметар : 3.5 MM и 4 MM

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
FC516
Бренд Име:
ZJMZYM
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
удар клешти
Примена:
Удар
Број На Производ:
FC516
Име на производ:
Прирачник удар Клешти
Тежина:
0.95 kg
Пакет Големина:
30*21*5CM
удар дијаметар:
3.5 MM и 4MM

Поврзани производи