1PCS 10000# професионални острило нож острилка острат нож камен кујнски алатки oilstone усовршувајќи за полирање на superfine
Ново

1PCS 10000 професионални острило нож острилка острат нож камен кујнски алатки oilstone усовршувајќи за полирање

DEN 793.00
DEN 1442.88

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип:
Sharpeners
сертификација:
CIQ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
RSCHEF
Број На Модел На:
WH10000
Метал Тип:
бела корунд

Поврзани производи