1PCS 12V/24V LED 95mm Водоотпорен Црвено Задните Автомобил Светла за Магла Висок Квалитет на Магла Светилка Универзална
Ново

1PCS 12V/24V LED 95mm Водоотпорен Црвено Задните Автомобил Светла за Магла Висок Квалитет на Магла Светилка

DEN 767.52

Залиха


1. 15 компјутери Нагласи SMD
2. Боја : Црвено Светло За Магла
3. Одобрени ECE сертификат
4. DC 12 V /24 V
5. 100% Водоотпорни IP67
6. Дијаметар : 95mm
Пакетот вклучува : 1x Задни Светла за Магла
Ние и ветуваме на сите нарачки ќе биде предаден во рок од 48 часа(2 дена).
Сите налози се бесплатен превозот од Кина Пост Registed Воздух Mail. За Русија, САД и Канада, ние ќе брод од страна на E-пакет, кој ќе се 10-25 дена.
Ние, исто така, поддршка на превозот од DHL и Fedex или други изрази.
Европа (Франција, Шпанија, Италија, Германија & велика БРИТАНИЈА итн.) Averagely 15 - 45 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници)
Јужна Америка, Азија, Австралија, Нов Зеланд и Други земји и области Averagely 30 - 50 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници)
Answer : ___________________________ NOTE :
DHL averagely 3 - 5 дена се предаде.( Официјална Веб-страница на следење на време да Почне пресметка)
Fedex averagely 7 - 10 дена доставени.( Официјална Веб-страница на следење на време да Почне пресметка)
Следење на вашиот пакет : Можете да ги пратите вашите пакет на овој веб-сајт : http : //(www.17track.net/en)
Повратни информации : Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации. Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Декларираните карактеристики

боја:
Црвено Светло За Магла
Специјални Функции:
пак светилка
Објектот Дијаметар:
9.5cm
Име На Модел:
NAT
Материјал Тип:
КОМПЈУТЕР,АБС
Објектот Тежина:
100g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Тип На Објект:
Правец На Ветер

Поврзани производи