1PCS 147*110*25мм големина сива hepa филтри Правосмукалка Додатоци и делови на Правосмукалка VC35J-10AC VC35J-10AD
Ново

1PCS 147*110*25мм големина сива hepa филтри Правосмукалка Додатоци и делови на Правосмукалка VC35J-10AC VC35J-10AD

DEN 431.52

Залиха


филтер 1 PCS 147*110*25мм големина сива hepa филтри Правосмукалка Додатоци и делови на Правосмукалка VC35 J-10 AC VC35 J-10 AD
Име на производ
На правосмукалка филтер
Производи
1pcs hepa филтер
Материјал
hepa
Тежина
За 0,06 kg
Димензија(mm)
147*110*25mm
Рамка материјал
пластични
Погоден modle
универзал 1. На hepa филтер хартија се свитка во овој филтер. Поради посебност материјал на hepa, тоа в на се рециклираат по миењето да се исуши . 2. Тоа може ефикасно да се воздржат бактерии, грини . Преку филтер , тоа може да се намали средно загадувањето на воздухот во процес на чистење на ситна прашина и бактерии . 3. Ако ние често го замени цедилка покритие , ние ефикасно ќе се задржи на моторни од ситна прашина, продолжување на работниот век на моторот.
VC35 J-10 AC VC35 J-10 AD
1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.

Декларираните карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
VC35J-10AC VC35J-10AD
Име:
HEPA Филтер
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Погоден за:
Кориснички Правосмукалка Hepa Филтер
Материјал:
HEPA
боја:
сива
Карактеристики:
HEPA Филтер
Пакет:
Krabičkách
Рамка Материјал:
Пластични
Филтрација ефикасност:
99.9%
Замена:
3-6months

Поврзани производи