1PCS DIY РК Брод Риболов-чамци Додатоци РК Џет Прошетки Пумпа Thruster 26mm Спреј Вода Thruster за 600mm-900mm Чамци Модели
Ново

1PCS DIY РК Брод Риболов-чамци Додатоци РК Џет Прошетки Пумпа Thruster 26mm Спреј Вода Thruster за 600mm-900mm

DEN 2111.52

Залиха

1 PCS DIY РК Брод Риболов-чамци Додатоци РК Џет Прошетки Пумпа Thruster 26mm Спреј Вода Thruster за 600mm-900mm Чамци Модели Спецификации : - Одговара за моторни дијаметар помал од 36mm - Моторни инсталација дупка растојание : 19mm(мини) 25mm(макс) - Спојување може да се избере 3.175 мм или 5mm (опционално) - Thruster големина : 143mm(должина)*44mm(ширина)*44mm(висина) - Одговара за 600mm-900mm должина рк брод Пакетот вклучува : 1 x спреј вода thruster (моторни само за инсталација референца, Не се Вклучуваат) Забелешка : рк брод, моторни и други додатоци не се вклучени она што ќе добиете е само како на следната слика ја покажува

Декларираните карактеристики

боја:
w 3.175 мм цевки, со 5mm спојка
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Чамци
Бренд Име:
YUENHOANG
РК Делови и Accs:
РК Џет Прошетки Пумпа Thruster
Материјал:
Други

Поврзани производи