1PCS Достав A4 Проширување на Датотека паричник Multilayer датотека пакет датотека торба Документи кутија 12 слоеви со оцена 4 бои се опционални трговија на големо
Ново

1PCS Достав A4 Проширување на Датотека паричник Multilayer датотека пакет датотека торба Документи кутија 12

DEN 662.40

Залиха


Достав 5558 Multilayer датотека пакет
Големина : A4 -335x245x35mm
1 PCS ПРОДАЖБА
Боја : Сина/Црвена/Зелена/Црна

Декларираните карактеристики

Тип:
Проширување На Паричник
Материјал:
PP
Обликот:
Папка
Број На Модел На:
5558
Бренд Име:
Достав
Големина:
A4

Поврзани производи